SEO OPTIMIZĀCIJA

SEO optimizācija kļūst par aizvien ierastāku uzņēmumu mārketinga aktivitāšu sastāvdaļu, tāpēc arvien vairāk nozares profesionāļu interesējas par to, kā pielietot SEO savā uzņēmumā. Ja vēlaties uzzināt, kā SEO optimizācija var padarīt jūsu interneta vietni piesaistošāku lietotājiem un palīdzēt jūsu uzņēmumam sasniegt savus mērķus, sazinieties ar mums!

Uzzināt vairāk

Kāpēc uzņēmumiem
nepieciešami SEO pakalpojumi?

Pamanāmība tiešsaistē uzņēmumiem jau labu laiku ir vitāla nepieciešamība, lai spētu saglabāt konkurētspēju savā nozarē. Mūsu SEO pakalpojumi palīdzēs sasniegt klientus vienā no svarīgākajiem digitālā marketinga kanāliem – organiskajos meklēšanas rezultātos – palīdzot nodrošināt to, ka jūsu uzņēmums tajos ir viegli atrodams.

Iekšējā un ārējā
SEO optimizācija

Apspriežot SEO pakalpojumus, parasti tiek izdalīta iekšējā un ārējā SEO optimizācija, katram no šiem aspektiem iekļaujot atšķirīgus pasākumu kopumus. Iekšējā optimizācija koncentrējas uz dažādu vietnes satura un tehnisko elementu uzlabošanu, lai uzlabotu tās atbilstību lietotāju meklējumiem, kā arī atvieglotu tās pārmeklēšanu meklētājprogrammām. Tikmēr ārējās SEO optimizācijas process iekļauj ārējo saišu veidošanu no citām vietnēm, digitālā PR aktivitātes un Google Business konta optimizēšanu, ar mērķi palielināt jūsu vietnes autoritāti un uzticamību meklētājsistēmu algoritmu vērtējumā. Mūsu SEO speciālisti izmanto pārbaudītas stratēģijas, lai uzlabotu jūsu vietnes darbību un palielinātu tās redzamību meklēšanas rezultātos, tādējādi virzot uz to mērķētu organisko apmeklējumu.

01

Tehniskā
SEO Audits

Pirmais solis SEO optimizācijas procesā parasti ir padziļināts tehniskā SEO audits. Tā mērķis ir pārliecināties, vai vietnē nav tehnisko problēmu, kas traucē tai parādīties meklēšanas rezultātos, kā arī identificēt iespējas tās veiktspējas uzlabojumiem. Tā rezultātā izstrādātājiem vai vietnes uzturētājiem tiek sniegtas detalizētas norādes identificēto uzlabojumu ieviešanai.

02

Esošā organiskā apmeklējuma,
konkurentu un atslēgvārdu izpēte

Lai izprastu, cik labi jūsu vietnei izdodas apgūt jūsu biznesam svarīgos tematus, mūsu SEO speciālisti analizē jūsu esošo organisko apmeklējumu, kā arī to, no kādiem atslēgvārdiem un satura formātiem organisko apmeklējumu piesaista jūsu konkurenti. Tāpat tiek veikta atslēgvārdu izpēte, lai izprastu, kā lietotāji meklē jūsu piedāvātos produktus/pakalpojumus un kādas ir jūsu vietnes pozīcijas uz atbilstošajiem terminiem. Tas ļauj novērtēt esošo situāciju un identificēt efektīvākās optimizācijas metodes, lai izstrādātu stratēģiju kvalitatīva organiskā apmeklējuma palielināšanai.

03

Vietnes
optimizācija

Vietnes optimizācijas procesā tiek veikta esošā satura uzlabošana, kā arī jauna satura veidošana atbilstoši izstrādātajai SEO stratēģijai, lai apgūtu atslēgvārdu izpētē identificētos biznesam svarīgos terminus. Šajā procesā tiek optimizēts vietnes saturs, meta tagi, virsraksti un apakšvirsraksti, kā arī citi satura elementi, tāpat arī, sadarbībā ar klienta vietnes uzturētājiem tiek ieviesti identificētie tehniskie uzlabojumi. Veiksmīgi īstenojot optimizācijas stratēģiju, tiek veicināta pamanāmība meklēšanas rezultātos, lai palielinātu organisko apmeklējumu un tādējādi arī veicinātu konversijas.

04

Ārējo saišu
veidošana

Meklētājsistēmas uztver kvalitatīvas un saturiski atbilstošas saites no citām vietnēm kā jūsu vietnes autoritātes indikatoru. Tāpēc ārējo saišu veidošana ļoti nozīmīga SEO optimizācijas sastāvdaļa. Mēs vienmēr fokusējamies uz kvalitatīvu saišu iegūšanu no vietnēm ar augstu reputāciju, lai pārliecinātos par to, ka jūsu investīcijas ārējo saišu veidošanā nes atdevi.

05

Lokālais SEO un Google
Business Profile optimizācija

Ja jūsu uzņēmumam ir fiziskas lokācijas, par ļoti svarīgu SEO stratēģijas sastāvdaļu kļūst lokālā SEO un Google Business Profile (agrāk zināms kā Google My Business) konta optimizācija. Tas palīdz nodrošināt jūsu uzņēmuma parādīšanos meklēšanas rezultātos, kad lietotāji meklē jūsu piedāvātos produktus vai pakalpojumus attiecīgajā apkaimē.

06

Tiešsaistes pārdošanas
platformu optimizācija

Platformas kā Amazon un Etsy daudziem uzņēmumiem ir efektīvākais veids klientu sasniegšanai. Tāpat daudziem e-komercijas uzņēmumiem ir svarīgi izmantot Google Merchant Center sniegtās iespējas produktu izvadīšanai meklēšanas rezultātos. Mūsu komandai ir pieredze produktu aprakstu optimizācijā, lai uzlabotu to pamanāmību šajās platformās un tādējādi veicinātu konversijas.

07

YouTube
optimizācija

YouTube ir ne tikai video atskaņošanas serviss, bet arī otra lielākā meklētājprogramma pasaulē. Tāpēc, ja jūsu klientiem ir aktuāls video saturs, YouTube piedāvātā potenciāla apgūšana var sniegt manāmu labumu jūsu biznesam. Lai palīdzētu to paveikt, mūsu eksperti optimizēs jūsu YouTube kontu, kā arī video nosaukumus, aprakstus, tagus un citus elementus, lai palīdzētu maksimizēt jūsu veidotā satura redzamību un lietotāju iesaisti šajā platformā.

08

SEO
analītika

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores

09

SEO
apmācības

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore.

10

Satura
mārketings

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt.

Vai vēlaties uzlabot savas
vietnes organisko apmeklējumu?

Mēs vēlamies palīdzēt jūsu uzņēmumam gūt panākumus organiskajos meklēšanas rezultātos. Mūsu SEO komandas pieredze un zināšanas ļaus celt jūsu vietnes redzamību meklētājprogrammās, tādējādi nesot pamanāmus rezultātus.

Izmantojot SEO pakalpojumus, ko sniedz mūsu aģentūra, jums būs iespēja sastrādāties ar pieredzējušiem SEO profesionāļiem, kuri regulāri seko jaunākajām tendencēm nozarē un ievēro tās labo praksi. Mēs pievēršam vienlīdz lielu uzmanību visiem svarīgākajiem SEO optimizācijas faktoriem, un piedāvājam pārskatāmus veidus, kā mērīt ieviesto izmaiņu atdevi. Mēs iesaistām klientus visos SEO optimizācijas procesa soļos, regulāri informējot par darbu virzību un piedāvājot ieviesto izmaiņu ietekmes atskaites, lai ļautu sekot mūsu veikto darbu progresam un efektivitātei.

Izmantojiet iespējas, ko efektīva SEO optimizācija var piedāvāt jūsu biznesam. Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu, kādi SEO uzdevumi nepieciešami jūsu uzņēmumam, lai paceltu jaunā līmenī jūsu pamanāmību tiešsaistē!

Lapas apmeklējumi dienā

  • Esošais
  • Vēlamais
  • 40K
  • 30K
  • 20K
  • 10K
  • 0K
M
T
W
T
F
S
S

Biežāk uzdotie jautājumi
par SEO optimizāciju

Kas ir SEO – saturs

SEO optimizācija apzīmē procesu, kurā tiek uzlaboti dažādi interneta vietnes aspekti, lai palīdzētu tai sasniegt labākas pozīcijas organiskajos meklēšanas rezultātos. Tas iekļauj satura, meta tagu, virsrakstu un apakšvirsrakstu, URL fragmentu, vietnes struktūras un dažādu citu faktoru optimizēšanu, lai padarītu vietni atbilstošu meklētājprogrammu labajai praksei un ērtu lietotājiem.

Saturs

Saturs

Saturs

Saturs

Saturs

Saturs

Saturs